whitespace

REEKS 2A

Kalender
splitter   splitter  

HOVESE LIGA ZAALVOETBAL SEIZOEN 2017 - 2018 AFDELING 2A
29/08/2017 18:45 Lezamiz - Optimax 8 - 3 9 - 9
19:30 Azurri - Brabanderhof 0 - 5 9 - 9
20:15 Los Sportos - CopyCat 3 - 2 9 - 9
21:00 Leonardus - Belfius 2 - 6 9 - 9
21:45 Abaddon - Berendzen 2 - 2 9 - 9
22:30 Rocky X - La Manita 3 - 3 5 - 6
5/09/2017 18:45 Fortuna VP - Los Sportos 2 - 5 9 - 9
19:30 Optimax - Leonardus 4 - 3 9 - 9
20:15 Azurri - Belfius 5 - 3 9 - 9
21:00 CopyCat - Basta 2 - 2 9 - 9
21:45 La Manita - Inter Antwerp 5 - 8 9 - 9
22:30 Guadalcanal - Abaddon 4 - 5 10 - 10
12/09/2017 18:45 Rocky X - Fortuna VP 2 - 1 9 - 9
19:30 Berendzen - La Manita 8 - 1 8 - 9
20:15 Azurri - Lezamiz 2 - 16 10 - 10
21:00 Brabanderhof - Basta 6 - 1 10 - 10
21:45 Leonardus - Abaddon 3 - 6 9 - 9
22:30 Inter Antwerp - Guadalcanal 18 - 4 9 - 9
15/09/2017 19:00 La Manita - Brabanderhof 0 - 5 5 - 10 FF
20:00 Leonardus - Berendzen 3 - 4 10 - 10
19/09/2017 18:45 Los Sportos - Belfius 5 - 2 9 - 8
19:30 Brabanderhof - Rocky X 4 - 3 9 - 9
20:15 Guadalcanal - Fortuna VP 1 - 4 8 - 8
21:00 Berendzen - Lezamiz 2 - 7 9 - 9
21:45 CopyCat - Optimax 9 - 2 10 - 10
22:30 Inter Antwerp  - Basta 12 - 5 9 - 9
21/09/2017 19:00 Rocky X - Azurri 3 - 0 9 - 9
26/09/2017 18:45 Optimax - La Manita 3 - 4 9 - 9
19:30 Rocky X - Berendzen 0 - 4 8 - 7
20:15 Belfius - Brabanderhof 2 - 4 6 - 8
21:00 Los Sportos - Abaddon 3 - 5 8 - 8
21:45 Inter Antwerp - Lezamiz 1 - 9 9 - 9
22:30 CopyCat - Fortuna VP 4 - 3 9 - 8
29/09/2017 19:00 Fortuna VP - Basta 4 - 2 9 - 9
3/10/2017 18:45 Abaddon - La Manita 4 - 1 9 - 9
19:30 Leonardus - Los Sportos 3 - 8 9 - 9
20:15 Berendzen - Optimax 6 - 4 10 - 10
21:00 Basta - Lezamiz 2 - 8 10 - 10
21:45 Belfius - Guadalcanal 2 - 0 10 - 10
22:30 Azurri - CopyCat 1 - 5 10 - 10
5/10/2017 19:00 Berendzen - Belfius 3 - 6 8 - 8
10/10/2017 18:45 Optimax - Fortuna VP 4 - 3 9 - 9
19:30 Lezamiz - Brabanderhof 1 - 7 9 - 9
20:15 Los Sportos - Rocky X 3 - 5 9 - 9
21:00 Leonardus - La Manita 2 - 7 8 - 9
21:45 Basta - Azurri 1 - 2 10 - 10
22:30 Inter Antwerp - CopyCat 4 - 9 8 - 9
17/10/2017 18:45 Brabanderhof - Fortuna VP 9 - 3 9 - 9
19:30 Abaddon - Belfius 4 - 0 8 - 7
20:15 Leonardus - Azurri 2 - 10 10 - 10
21:00 Basta - Guadalcanal 6 - 4 9 - 9
21:45 Los Sportos - Lezamiz 0 - 5 5 - 10 FF
22:30 Rocky X - Inter Antwerp 11 - 4 10 - 10
18/10/2017 20:00 Abaddon - CopyCat 6 - 3 9 - 9
19/10/2017 19:00 Optimax - Brabanderhof 3 - 6 10 - 10
24/10/2017 18:45 Lezamiz - Belfius 15 - 3 9 - 9
19:30 Rocky X - Basta 7 - 3 9 - 9
20:15 La Manita - Azurri 5 - 0 9 - 9
21:00 Fortuna VP - Berendzen 2 - 4 6 - 6
21:45 Leonardus - Brabanderhof 0 - 6 10 - 10
22:30 Inter Antwerp - Abaddon 5 - 6 2 - 5
31/10/2017 18:45 La Manita - Los Sportos 8 - 0 8 - 4
19:30 Rocky X - Optimax 5 - 1 9 - 9
20:15 CopyCat - Brabanderhof 2 - 5 9 - 10
21:00 Azurri - Guadalcanal 10 - 1 10 - 10
21:45 Belfius - Inter Antwerp 4 - 13 9 - 9
22:30 Abaddon - Lezamiz 6 - 4 8 - 8
3/11/2017 20:00 Inter Antwerp - Leonardus 0 - 5 0 - 10 FF
7/11/2017 18:45 Azurri - Fortuna VP 5 - 1 9 - 9
19:30 Berendzen - Brabanderhof 1 - 5 9 - 9
20:15 Lezamiz - CopyCat 6 - 1 9 - 9
21:00 Los Sportos - Guadalcanal 5 - 2 10 - 10
21:45 Optimax - Basta 9 - 7 10 - 10
22:30 Rocky X - Leonardus 9 - 1 8 - 8
8/11/2017 21:00 Fortuna VP - Abaddon 2 - 5 8 - 9
22:00 Guadalcanal - Rocky X 0 - 12 9 - 9
10/11/2017 19:00 Basta - Belfius 2 - 2 9 - 9
14/11/2017 18:45 Optimax - Abaddon 5 - 9 9 - 9
19:30 Belfius - La Manita 2 - 2 9 - 9
20:15 Basta - Berendzen 2 - 3 8 - 8
21:00 Fortuna VP - Leonardus 9 - 4 6 - 6
21:45
22:30 Guadalcanal - CopyCat 1 - 7 10 - 10
21/11/2017 18:45 Brabanderhof - Abaddon 4 - 7 9 - 8
  19:30 Fortuna VP - Belfius 2 - 3 0 - 9
20:15 Optimax - Guadalcanal 10 - 1 9 - 9
21:00 La Manita - Lezamiz 2 - 14 9 - 9
21:45 CopyCat - Rocky X 1 - 10 10 - 9
22:30 Berendzen - Inter Antwerp 4 - 1 9 - 9
28/11/2017 18:45 Berendzen - Los Sportos 3 - 3 10 - 10
19:30 Basta - Abaddon 1 - 6 10 - 10
20:15 Brabanderhof - Guadalcanal 9 - 0 10 - 10
21:00 CopyCat - Leonardus 5 - 4 8 - 8
21:45 Azurri - Inter Antwerp 6 - 8 9 - 9
22:30 Belfius - Optimax 3 - 10 10 - 10
5/12/2017 18:45 Brabanderhof - Los Sportos 6 - 4 8 - 9
19:30 Rocky X - Abaddon 0 - 4 5 - 8
20:15 La Manita - Basta 3 - 3 9 - 9
21:00 Leonardus - Guadalcanal 6 - 1 9 - 9
21:45 Fortuna VP - Lezamiz 1 - 12 10 - 10
22:30 Azurri - Berendzen 2 - 3 9 - 9
12/12/2017 18:45 Fortuna VP - La Manita 2 - 6 7 - 7
19:30 Los Sportos - Azurri 5 - 7 9 - 9
20:15 Rocky X - Lezamiz 2 - 4 8 - 9
21:00 Basta - Leonardus 3 - 5 8 - 8
21:45 Belfius - CopyCat 1 - 5 8 - 8
22:30 Optimax - Inter Antwerp 8 - 10 8 - 8
15/12/2017 20:00 Guadalcanal - Berendzen - -
19/12/2017 18:45 Abaddon - Azurri - -
19:30 Los Sportos - Optimax - -
20:15 Guadalcanal - La Manita - -
21:00 Lezamiz - Leonardus - -
21:45 Berendzen - CopyCat - -
22:30 Inter Antwerp - Fortuna VP - -
3/01/2018 21:00 Los Sportos - Inter Antwerp - -
9/01/2018 18:45 Belfius - Rocky X - -
19:30 Azurri - Optimax - -
20:15 Basta - Los Sportos - -
21:00 CopyCat - La Manita - -
21:45 Lezamiz - Guadalcanal - -
22:30 Brabanderhof - Inter Antwerp - -
16/01/2018 18:45 Optimax - Lezamiz - -
19:30 Brabanderhof - Azurri - -
20:15 CopyCat - Los Sportos - -
21:00 Belfius - Leonardus - -
21:45 Berendzen - Abaddon - -
22:30 La Manita - Rocky X - -
23/01/2018 18:45 Los Sportos - Fortuna VP - -
19:30 Leonardus - Optimax - -
20:15 Belfius - Azurri - -
21:00 Basta - CopyCat - -
21:45 Abaddon - Guadalcanal - -
22:30 Inter Antwerp - La Manita - -
30/01/2018 18:45 Fortuna VP - Rocky X - -
19:30 La Manita - Berendzen - -
20:15 Lezamiz - Azurri - -
21:00 Basta - Brabanderhof - -
21:45 Abaddon - Leonardus - -
22:30 Guadalcanal - Inter Antwerp - -
6/02/2018 18:45 Belfius - Los Sportos - -
19:30 Rocky X - Brabanderhof - -
20:15 Fortuna VP - Guadalcanal - -
21:00 Lezamiz - Berendzen - -
21:45 Optimax - CopyCat - -
22:30 Basta - Inter Antwerp - -
13/02/2018 18:45 La Manita - Optimax - -
19:30 Berendzen - Rocky X - -
20:15 Brabanderhof - Belfius - -
21:00 Abaddon - Los Sportos - -
21:45 Lezamiz - Inter Antwerp - -
22:30 Fortuna VP - CopyCat - -
20/02/2018 18:45 La Manita - Abaddon - -
19:30 Los Sportos - Leonardus - -
20:15 Optimax - Berendzen - -
21:00 Lezamiz - Basta - -
21:45 Guadalcanal - Belfius - -
22:30 CopyCat - Azurri - -
27/02/2018 18:45 Fortuna VP - Optimax - -
19:30 Brabanderhof - Lezamiz - -
20:15 Rocky X - Los Sportos - -
21:00 La Manita - Leonardus - -
21:45 Azurri - Basta - -
22:30 CopyCat - Inter Antwerp - -
6/03/2018 18:45 Fortuna VP - Brabanderhof - -
19:30 Belfius - Abaddon - -
20:15 Azurri - Leonardus - -
21:00 Guadalcanal - Basta - -
21:45 Lezamiz - Los Sportos - -
22:30 Inter Antwerp - Rocky X - -
13/03/2018 18:45 Belfius - Lezamiz - -
19:30 Basta - Rocky X - -
20:15 Azurri - La Manita - -
21:00 Berendzen - Fortuna VP - -
21:45 Brabanderhof - Leonardus - -
22:30 Abaddon - Inter Antwerp - -
20/03/2018 18:45 Los Sportos - La Manita - -
19:30 Optimax - Rocky X - -
20:15 Brabanderhof - CopyCat - -
21:00 Guadalcanal - Azurri - -
21:45 Inter Antwerp - Belfius - -
22:30 Lezamiz - Abaddon - -
27/03/2018 18:45 Fortuna VP - Azurri - -
19:30 Brabanderhof - Berendzen - -
20:15 CopyCat - Lezamiz - -
21:00 Guadalcanal - Los Sportos - -
21:45 Basta - Optimax - -
22:30 Leonardus - Rocky X - -
3/04/2018 18:45 Abaddon - Optimax - -
19:30 la Manita - Belfius - -
20:15 Berendzen - Basta - -
21:00 Leonardus - Fortuna VP - -
21:45 Inter Antwerp - Los Sportos - -
22:30 CopyCat - Guadalcanal - -
6/04/2018 19:00 Brabanderhof - La Manita - -
19:45 Berendzen - Leonardus - -
20:30 Abaddon - Fortuna VP - -
21:15 Rocky X - Guadalcanal - -
22:00 Belfius - Basta - -
10/04/2018 18:45 Abaddon - Brabanderhof - -
19:30 Belfius - Fortuna VP - -
20:15 Guadalcanal - Optimax - -
21:00 Lezamiz - La Manita - -
21:45 Rocky X - CopyCat - -
22:30 Inter Antwerp - Berendzen - -
17/04/2018 18:45 Los Sportos - Berendzen - -
19:30 Abaddon - Basta - -
20:15 Guadalcanal - Brabanderhof - -
21:00 Leonardus - CopyCat - -
21:45 Inter Antwerp - Azurri - -
22:30 Optimax - Belfius - -
24/04/2018 18:45 Los Sportos - Brabanderhof - -
19:30 Abaddon - Rocky X - -
20:15 Basta - La Manita - -
21:00 Guadalcanal - Leonardus - -
21:45 Lezamiz - Fortuna VP - -
22:30 Berendzen - Azurri - -
7/05/2018 21:45 Berendzen - Guadalcanal - -
8/05/2018 18:45 La Manita - Fortuna VP - -
19:30 Azurri - Los Sportos - -
20:15 Lezamiz - Rocky X - -
21:00 Leonardus - Basta - -
21:45 CopyCat - Belfius - -
22:30 Inter Antwerp - Optimax - -
15/05/2018 18:45 Azurri - Abaddon - -
19:30 Optimax - Los Sportos - -
20:15 La Manita - Guadalcanal - -
21:00 Leonardus - Lezamiz - -
21:45 CopyCat - Berendzen - -
22:30 Fortuna Vp - Inter Antwerp - -
22/05/2018 18:45 Rocky X - Belfius - -
19:30 Optimax - Azurri - -
20:15 Los Sportos - Basta - -
21:00 La Manita - CopyCat - -
21:45 Guadalcanal - Lezamiz - -
22:30 Inter Antwerp - Brabanderhof - -
29/05/2018 18:45 Brabanderhof - Optimax - -
19:30 Azurri - Rocky X - -
20:15 Belfius - Berendzen - -
21:00 CopyCat - Abaddon - -
21:45 Basta - Fortuna VP - -
22:30 Leonardus - Inter Antwerp - -



whitespace