HOVESE LIGA ZAALVOETBALseizoen 2023 - 2024AFDELING 1A
maandag 4 september 202320:00Jungle Boys-Team Vieze1-2010-10
maandag 4 september 202320:45Kokaz-Baca Juniors2-510-10
maandag 4 september 202321:30Fc De Vetzakken-AC SK1-119-9
maandag 4 september 202322:15Basta-Stampdoria1-89-9
dinsdag 5 september 202318:45Optimax-MCH United4-610-9
dinsdag 5 september 202319:30Azurri-Los Sportos3-710-10
dinsdag 5 september 202320:15Master Beren-Belfius3-010-10
dinsdag 5 september 202321:00Guadalcanal-Lezamiz3-109-9
dinsdag 5 september 202321:45Grün-Abaddon3-09-9
dinsdag 5 september 202322:30Fortuna-La Manita6-57-7
maandag 11 september 202320:00Stampdoria-Kokaz3-09-9
maandag 11 september 202320:45Team Vieze-Basta10-19-9
maandag 11 september 202321:30Jungle Boys-Belfius0-59-9
maandag 11 september 202322:15Baca Juniors-Optimax13-28-8
dinsdag 12 september 202318:45Fc De Vetzakken-Master Beren3-89-9
dinsdag 12 september 202319:30Fortuna-Azurri4-48-8
dinsdag 12 september 202320:15Guadalcanal-La Manita1-159-9
dinsdag 12 september 202321:00Abaddon-AC SK1-75-8
Uitgesteld naar 06/02/2024 om 19:30Lezamiz-Los Sportos--
dinsdag 12 september 202322:30MCH United-Grün4-510-10
maandag 18 september 202320:00Baca Juniors-Jungle Boys21-310-10
maandag 18 september 202320:45Team Vieze-Kokaz3-47-6
Uitgesteld naar 05/02/2024 om 20:00Fortuna-Fc De Vetzakken--
maandag 18 september 202322:15Basta-Guadalcanal7-59-9
dinsdag 19 september 202318:45AC SK-MCH United6-19-9
dinsdag 19 september 202319:30Stampdoria-Abaddon1-19-9
dinsdag 19 september 202320:15Grün-Lezamiz1-69-9
dinsdag 19 september 202321:00Azurri-Master Beren7-37-6
dinsdag 19 september 202321:45Los Sportos-La Manita1-88-9
dinsdag 19 september 202322:30Belfius-Optimax3-610-10
maandag 25 september 202320:00Los Sportos-Baca Juniors3-58-8
maandag 25 september 202320:45Kokaz-Belfius7-09-9
maandag 25 september 202321:30Jungle Boys-Guadalcanal0-910-10
maandag 25 september 202322:15Abaddon-Team Vieze1-38-8
dinsdag 26 september 202318:45AC SK-Fortuna6-58-8
dinsdag 26 september 202319:30La Manita-Basta4-39-9
dinsdag 26 september 202320:15MCH United-Stampdoria1-38-8
dinsdag 26 september 202321:00Fc De Vetzakken-Grün3-19-9
dinsdag 26 september 202321:45Lezamiz-Azurri7-19-5
dinsdag 26 september 202322:30Master Beren-Optimax11-210-10
maandag 2 oktober 202320:00Azurri-Fc De Vetzakken0-1010-10
maandag 2 oktober 202320:45Optimax-Jungle Boys16-110-10
maandag 2 oktober 202321:30Team Vieze-Fortuna8-17-7
maandag 2 oktober 202322:15Belfius-Baca Juniors3-109-8
dinsdag 3 oktober 202318:45Abaddon-Master Beren1-58-10
dinsdag 3 oktober 202319:30La Manita-MCH United7-210-10
dinsdag 3 oktober 202320:15Basta-Grün3-89-9
dinsdag 3 oktober 202321:00Kokaz-Guadalcanal4-69-9
dinsdag 3 oktober 202321:45AC SK-Lezamiz3-69-9
dinsdag 3 oktober 202322:30Los Sportos-Stampdoria2-510-10
maandag 9 oktober 202320:00Lezamiz-Jungle Boys16-010-10
maandag 9 oktober 202320:45Master Beren-Team Vieze0-40-10
maandag 9 oktober 202321:30Baca Juniors-Fortuna12-39-9
maandag 9 oktober 202322:15La Manita-Fc De Vetzakken2-29-9
Uitgesteld naar 30/10/2023 om 20:00MCH United-Kokaz--
dinsdag 10 oktober 202319:30Stampdoria-Azurri7-010-8
dinsdag 10 oktober 202320:15Belfius-AC SK0-410-10
dinsdag 10 oktober 202321:00Guadalcanal-Abaddon3-69-8
dinsdag 10 oktober 202321:45Grün-Los Sportos2-19-10
dinsdag 10 oktober 202322:30Optimax-Basta6-49-9
maandag 16 oktober 202320:00Abaddon-Kokaz2-27-9
maandag 16 oktober 202320:45Team Vieze-Grün7-28-9
maandag 16 oktober 202321:30Baca Juniors-Master Beren10-210-10
maandag 16 oktober 202322:15Jungle Boys-AC SK0-1510-10
dinsdag 17 oktober 202318:45Fortuna-Optimax4-48-9
dinsdag 17 oktober 202319:30Azurri-La Manita1-29-9
dinsdag 17 oktober 202320:15Belfius-Los Sportos3-59-9
dinsdag 17 oktober 202321:00Lezamiz-Fc De Vetzakken1-54-8
dinsdag 17 oktober 202321:45Guadalcanal-Stampdoria2-39-9
dinsdag 17 oktober 202322:30MCH United-Basta2-14-9
maandag 23 oktober 202320:00Fc De Vetzakken-Jungle Boys8-09-9
maandag 23 oktober 202320:45La Manita-Abaddon4-57-7
maandag 23 oktober 202321:30Grün-Baca Juniors2-49-9
maandag 23 oktober 202322:15MCH United-Team Vieze3-68-7
dinsdag 24 oktober 202318:45Lezamiz-Fortuna6-410-10
dinsdag 24 oktober 202319:30Los Sportos-Guadalcanal3-63-8
dinsdag 24 oktober 202320:15Basta-Belfius4-38-9
dinsdag 24 oktober 202321:00Master Beren-Stampdoria1-69-9
dinsdag 24 oktober 202321:45Kokaz-Azurri4-19-9
dinsdag 24 oktober 202322:30AC SK-Optimax6-19-9
maandag 30 oktober 202320:00MCH United-Kokaz4-59-9
maandag 6 november 202320:00Jungle Boys-Fortuna1-1110-10
maandag 6 november 202320:45Team Vieze-Lezamiz9-110-10
maandag 6 november 202321:30Baca Juniors-Guadalcanal6-29-10
maandag 6 november 202322:15Basta-Kokaz1-410-10
dinsdag 7 november 202318:45Belfius-Azurri3-29-6
dinsdag 7 november 202319:30Los Sportos-Abaddon1-38-8
dinsdag 7 november 202320:15Optimax-Grün1-810-10
dinsdag 7 november 202321:00Stampdoria-Fc De Vetzakken0-310-10
Uitgesteld naar 05/02/2024 om 20:45La Manita-AC SK--
dinsdag 7 november 202322:30Master Beren-MCH United3-010-10
maandag 13 november 202320:00Team Vieze-Fc De Vetzakken4-29-9
maandag 13 november 202320:45Jungle Boys-Los Sportos0-1110-10
maandag 13 november 202321:30La Manita-Baca Juniors4-68-8
maandag 13 november 202322:15Grün-Kokaz1-610-10
dinsdag 14 november 202318:45Master Beren-AC SK4-1010-10
dinsdag 14 november 202319:30Guadalcanal-Azurri9-010-10
dinsdag 14 november 202320:15Lezamiz-Stampdoria3-29-9
dinsdag 14 november 202321:00Abaddon-Optimax1-310-10
dinsdag 14 november 202321:45MCH United-Belfius3-19-9
dinsdag 14 november 202322:30Fortuna-Basta4-38-9
maandag 20 november 202320:00MCH United-Guadalcanal2-69-9
maandag 20 november 202320:45AC SK-Team Vieze3-59-9
maandag 20 november 202321:30Stampdoria-Optimax4-09-9
maandag 20 november 202322:15La Manita-Jungle Boys17-010-10
dinsdag 21 november 202318:45Fortuna-Abaddon1-69-9
dinsdag 21 november 202319:30Lezamiz-Baca Juniors0-55-10FF
dinsdag 21 november 202320:15Kokaz-Los Sportos6-38-8
dinsdag 21 november 202321:00Fc De Vetzakken-Belfius5-37-8
dinsdag 21 november 202321:45Grün-Azurri0-010-10
dinsdag 21 november 202322:30Basta-Master Beren2-57-10
maandag 27 november 202320:00Jungle Boys-Abaddon0-1410-10
maandag 27 november 202320:45Team Vieze-Baca Juniors7-47-5
maandag 27 november 202321:30Fc De Vetzakken-MCH United2-110-10
maandag 27 november 202322:15Kokaz-Fortuna4-36-6
dinsdag 28 november 202318:45Belfius-Stampdoria0-69-9
dinsdag 28 november 202319:30Grün-Guadalcanal4-39-9
dinsdag 28 november 202320:15Optimax-Lezamiz6-39-2
dinsdag 28 november 202321:00Master Beren-La Manita2-99-9
dinsdag 28 november 202321:45Azurri-Basta3-19-9
dinsdag 28 november 202322:30Los Sportos-AC SK5-69-9
maandag 4 december 202320:00Guadalcanal-Fc De Vetzakken0-129-9
Uitgesteld naar 06/02/2024 om 20:15La Manita-Team Vieze--
maandag 4 december 202321:30Master Beren-Jungle Boys9-210-10
maandag 4 december 202322:15AC SK-Baca Juniors2-410-10
dinsdag 5 december 202318:45Lezamiz-Abaddon2-29-9
dinsdag 5 december 202319:30Stampdoria-Grün1-08-9
dinsdag 5 december 202320:15Fortuna-Belfius2-69-9
dinsdag 5 december 202321:00Basta-Los Sportos1-89-9
dinsdag 5 december 202321:45Azurri-MCH United3-16-8
dinsdag 5 december 202322:30Optimax-Kokaz4-49-9
maandag 11 december 202320:00MCH United-Jungle Boys7-010-10
maandag 11 december 202320:45Guadalcanal-Team Vieze2-18-8
maandag 11 december 202321:30Fc De Vetzakken-Kokaz2-710-10
maandag 11 december 202322:15Baca Juniors-Azurri5-210-10
dinsdag 12 december 202318:45Grün-La Manita2-48-8
dinsdag 12 december 202319:30Abaddon-Belfius2-08-8
dinsdag 12 december 202320:15AC SK-Stampdoria1-49-9
dinsdag 12 december 202321:00Lezamiz-Basta14-19-9
dinsdag 12 december 202321:45Los Sportos-Optimax4-210-10
dinsdag 12 december 202322:30Fortuna-Master Beren2-28-8
maandag 18 december 202320:00Fortuna-Grün6-59-9
maandag 18 december 202320:45Team Vieze-Belfius5-29-9
maandag 18 december 202321:30Baca Juniors-Stampdoria1-79-7
maandag 18 december 202322:15Jungle Boys-Basta2-610-10
dinsdag 19 december 202318:45Fc De Vetzakken-Los Sportos5-28-9
dinsdag 19 december 202319:30Guadalcanal-AC SK2-59-9
dinsdag 19 december 202320:15Kokaz-La Manita6-29-9
dinsdag 19 december 202321:00Master Beren-Lezamiz2-1410-10
dinsdag 19 december 202321:45Optimax-Azurri1-29-9
dinsdag 19 december 202322:30Abaddon-MCH United5-39-9
maandag 8 januari 202420:00Belfius-Lezamiz1-610-10
maandag 8 januari 202420:45Team Vieze-Los Sportos5-310-10
maandag 8 januari 202421:30Abaddon-Baca Juniors1-89-9
maandag 8 januari 202422:15Jungle Boys-Kokaz0-1410-8
dinsdag 9 januari 202418:45AC SK-Azurri5-210-10
dinsdag 9 januari 202419:30La Manita-Stampdoria5-19-7
dinsdag 9 januari 202420:15Optimax-Guadalcanal4-59-9
Uitgesteld naar 19/01/2024 om 20u.MCH United-Fortuna--
dinsdag 9 januari 202421:45Basta-Fc De Vetzakken2-910-10
dinsdag 9 januari 202422:30Master Beren-Grün2-47-8
maandag 15 januari 202420:00Baca Juniors-MCH United5-010-5FF
maandag 15 januari 202420:45Optimax-Fc De Vetzakken2-710-10
maandag 15 januari 202421:30Grün-Jungle Boys16-210-10
maandag 15 januari 202422:15Stampdoria-Team Vieze4-57-5
dinsdag 16 januari 202418:45Basta-AC SK3-59-10
dinsdag 16 januari 202419:30Lezamiz-La Manita1-57-7
dinsdag 16 januari 202420:15Kokaz-Master Beren7-09-9
dinsdag 16 januari 202421:00Los Sportos-Fortuna3-39-9
dinsdag 16 januari 202421:45Azurri-Abaddon1-26-6
dinsdag 16 januari 202422:30Guadalcanal-Belfius4-68-8
vrijdag 19 januari 202420:00MCH United-Fortuna3-68-6
maandag 22 januari 202420:00Guadalcanal-Fortuna2-110-10
maandag 22 januari 202420:45AC SK-Kokaz1-410-10
maandag 22 januari 202421:30Stampdoria-Jungle Boys24-010-10
maandag 22 januari 202422:15Fc De Vetzakken-Baca Juniors6-77-9
dinsdag 23 januari 202418:45Grün-Belfius4-29-9
dinsdag 23 januari 202419:30La Manita-Optimax6-29-9
dinsdag 23 januari 202420:15MCH United-Lezamiz0-56-8
dinsdag 23 januari 202421:00Azurri-Team Vieze2-28-5
dinsdag 23 januari 202421:45Abaddon-Basta7-09-7
dinsdag 23 januari 202422:30Los Sportos-Master Beren5-37-7
maandag 29 januari 202420:00Abaddon-Fc De Vetzakken0-19-9
maandag 29 januari 202420:45Optimax-Team Vieze4-109-9
maandag 29 januari 202421:30Baca Juniors-Basta9-29-9
maandag 29 januari 202422:15AC SK-Grün5-68-9
dinsdag 30 januari 202418:45Belfius-La Manita2-79-9
dinsdag 30 januari 202419:30Guadalcanal-Master Beren6-36-9
dinsdag 30 januari 202420:15Kokaz-Lezamiz6-59-9
dinsdag 30 januari 202421:00Los Sportos-MCH United3-18-8
dinsdag 30 januari 202421:45Stampdoria-Fortuna6-09-9
dinsdag 30 januari 202422:30Azurri-Jungle Boys18-010-10
maandag 5 februari 202420:00Fortuna-Fc De Vetzakken3-70-9
20:45La Manita-AC SK3-410-10
21:30---
22:15---
dinsdag 6 februari 202418:45---
19:30Lezamiz-Los Sportos5-59-9
20:15La Manita-Team Vieze7-44-0
21:00---
21:45---
Play Off
maandag 19 februari 202420:00Team Vieze-Stampdoria3-19-9
20:45Guadalcanal-Jungle Boys16-09-9
21:30Baca Juniors-Abaddon8-49-9
22:15Fc De Vetzakken-Kokaz4-28-8
dinsdag 20 februari 202418:45La Manita-Grün6-48-8
19:30Los Sportos-Fortuna7-38-8
20:15Azurri-Basta4-47-9
21:00Lezamiz-AC SK3-710-10
21:45Belfius-MCH United5-29-9
22:30Optimax-Master Beren5-39-9
maandag 26 februari 202420:00Team Vieze-Baca Juniors--
20:45Grün-Fc De Vetzakken--
21:30Basta-Optimax--
22:15MCH United-Jungle Boys--
dinsdag 27 februari 202418:45AC SK-Abaddon--
19:30Los Sportos-Guadalcanal--
20:15Fortuna-Belfius--
21:00Stampdoria-Lezamiz--
21:45Master Beren-Azurri--
22:30Kokaz-La Manita--
maandag 4 maart 202420:00Belfius-Master Beren--
20:45Jungle Boys-Los Sportos--
21:30Grün-Baca Juniors--
22:15La Manita-AC SK--
dinsdag 5 maart 202418:45Stampdoria-Fc De Vetzakken--
19:30Abaddon-Team Vieze--
20:15Lezamiz-Kokaz--
21:00Fortuna-Optimax--
21:45Azurri-MCH United--
22:30Basta-Guadalcanal--
maandag 11 maart 202420:00Kokaz-Grün--
20:45Lezamiz-Team Vieze--
21:30Baca Juniors-Stampdoria--
22:15Jungle Boys-Azurri--
dinsdag 12 maart 202418:45Fc De Vetzakken-AC SK--
19:30Optimax-MCH United--
20:15Belfius-Los Sportos--
21:00Master Beren-Basta--
21:45Guadalcanal-Fortuna--
Uitgesteld naar 02/04/2024 om 19:30Abaddon-La Manita--
maandag 18 maart 202420:00Guadalcanal-Belfius--
20:45AC SK-Team Vieze--
21:30Fortuna-Basta--
22:15Master Beren-Jungle Boys--
dinsdag 19 maart 202418:45Optimax-Azurri--
19:30Fc De Vetzakken-La Manita--
20:15MCH United-Los Sportos--
21:00Stampdoria-Grün--
21:45Baca Juniors-Lezamiz--
Uitgesteld naar 29/04/2024 om 20:00Kokaz-Abaddon--
maandag 25 maart 202420:00Kokaz-Baca Juniors--
20:45AC SK-Stampdoria--
21:30Team Vieze-Fc De Vetzakken--
22:15Basta-Jungle Boys--
dinsdag 26 maart 202418:45Master Beren-Guadalcanal--
19:30Los Sportos-Optimax--
20:15La Manita-Lezamiz--
21:00Grün-Abaddon--
21:45Azurri-Belfius--
22:30MCH United-Fortuna--
dinsdag 2 april 202418:45---
19:30Abaddon-La Manita--
20:15---
21:00---
21:45---
22:30---
maandag 8 april 202420:00Belfius-Optimax--
20:45La Manita-Baca Juniors--
21:30MCH United-Master Beren--
22:15Jungle Boys-Fortuna--
dinsdag 9 april 202418:45Abaddon-Stampdoria--
19:30Grün-Team Vieze--
20:15Azurri-Guadalcanal--
21:00Basta-Los Sportos--
21:45AC SK-Kokaz--
22:30Lezamiz-Fc De Vetzakken--
maandag 15 april 202420:00Belfius-Basta--
20:45Optimax-Jungle Boys--
21:30Team Vieze-Kokaz--
22:15Baca Juniors-AC SK--
dinsdag 16 april 202418:45Fc De Vetzakken-Abaddon--
19:30Los Sportos-Master Beren--
20:15Fortuna-Azurri--
21:00Lezamiz-Grün--
21:45Guadalcanal-MCH United--
22:30Stampdoria-La Manita--
maandag 22 april 202420:00MCH United-Basta--
20:45Jungle Boys-Belfius--
21:30Baca Juniors-Fc De Vetzakken--
22:15La Manita-Team Vieze--
dinsdag 23 april 202418:45Fortuna-Master Beren--
19:30AC SK-Grün--
20:15Abaddon-Lezamiz--
21:00Stampdoria-Kokaz--
21:45Guadalcanal-Optimax--
22:30Azurri-Los Sportos--
maandag 29 april 202420:00Kokaz-Abaddon--
20:45---
21:30---
22:15---
dinsdag 30 april 202418:45---
19:30---
20:15---
21:00---
21:45---
22:30---

Reeksen

Algemene informatie

Secretariaat:

Kievietslaan 23, 2540 Hove

© Hovese Liga